GERÇEK DÜNYA SONUÇLARI

“Element Sports’daki eğitmenler, fitness hedeflerime umduğumun ötesinde ulaşmamda bana yardımcı oldular. Gerçekten önemsiyorlar.”

12 Ayda kendimde olan büyük değişimi görünce daha istikrarlı ve daha çok antrenman sayesinde 3 yılda kendimle gurur duydum. Gerek Eğitmelerim gerekse salonda olan arkadaşlarımızla tutturduğumuz motivasyon sayesinde harika bir gelişme yakaladım.

Mert NİCELER

Element Sports Üyesi

“Element Sports’daki atmosfer harika, insanlar daha da iyi. Sonuç olarak, çalışmak için harika bir yer.”

Fitness salonlarında gerçekten çok çekiniyordum, ta ki bura ile tanışıncaya kadar. Harika bir atmosferi ve gerçekten elit insanların üye olduğu bir salon. Eğitmenler çok kibar ve gerçekten gelişiminiz için yardımcı oluyorlar.

Nilda YASMİN

Element Sports Üyesi

“Element Sports’daki tesisler en çok dikkatimi çekti. Bakımlıdırlar ve yüksek kaliteli ekipmanlara sahiptirler..”

Profesyonel olarak spor yapıyorum. Ailem Büyükçekmece tarafına taşınınca kendime uygun bir spor salonu arıyordum. Birçok spor salonuna gittim. Burası kadar temiz ve aletleri profesyonel bir salon bu çevrede görmedim. Eğitmenler ile dostluk olduk. Düzenli olarak her gün geliyorum.

Kenan ÜZERLER

Element Sports Üyesi

“Elemts Sports hakkında söylenecek kötü bir şey yok, her köşede birinci sınıflar ve müşterileriyle gerçekten ilgileniyorlar.”

Mina Neşe

Element Sports Üyesi